Menu Zamknij

Dzieciaki w eleganckim stylu

Dziecięcy czas powinien być spędzony przede wszystkim w wygodnych, kolorowych ubraniach. To czas kiedy to, co mamy na sobie nie jest aż tak ważne. Istotne jest aby ubrania pozwoliły na swobodną zabawę i poznawanie świata. Jednak również w dziecięcym świecie pojawiają się momenty, kiedy musimy ubrać się nieco bardziej elegancko. Rodzinne przyjęcie, przedszkolny występ – w tych sytuacjach musimy zrezygnować z codziennych strojów.

W ważny dzień warto postawić na coś wyjątkowego, czego dzieciaki nie założyłyby na co dzień. Mimo wszystko wciąż należy pamiętać o dziecięcej radości w dobieraniu elementów garderoby. Prosta czarna sukienka dla dziewczynki czy zwykła biała lub czarna koszula dla chłopca to po prostu dość smutny pomysł. Wykorzystajmy w 100% dzieciństwo naszych pociech.

W przypadku dziewczynki nie musimy obawiać się kolorowego szaleństwa. Piękna sukienka w żywych barwach z ciekawym, dziecięcym wzorem? Czemu nie! A może spodniczka w pastelowym kolorze, z tiulu lub z falbankami? Nie bójcie się różnych kombinacji.

Koszula chłopca na ważne przyjęcia nie musi być przecież w jednym, stonowanym kolorze. Może koszula w paski lub w kropki? A może różowe szaleństwo? W okresie dziecięcym (i nie tylko ;)) wszystko jest dozwolone. Jeśli jednak zdecydujesz się na stonowaną koszulę, wybierz dla chłopca kolorową muszkę lub krawat w szalone wzory!

eleganckie ubrania dziecięce