Menu Zamknij

Dziecięca moda na upalne dni

Dziś spadający z nieba śnieg i niskie temperatury są dla nas tylko wspomnieniem. Długie spodnie i grube swetry pora schować na samym dnie szafy. W obliczu afrykańskich upałów nie pozostaje nam nic innego, niż postawienie na krótkie spodenki, sukienki i spódniczki.

Niech tego lata królują kolory!

Po tym jak zimą na ulicach zapanowały szare swetry i ciemne kurtki czas wprowadzić w nasze życie trochę koloru. Szczególnie w to dziecięce życie! Nie bójmy się żywych kolorów. Postawmy na czerwień, żółć, zieleń, niebieski czy różowy. Dzieciaki uwielbiają kolory, a lato to pora, w której szczególnie możemy wybrać kolorowe szaleństwo.

Zwiewnie, znaczy lepiej

Kiedy temperatura wzrasta powyżej 30 stopni, nikt nie chciałby chodzić w ubraniach z grubego materiału. Szczególnie dzieci, które są kilka razy bardziej aktywne od dorosłych. W czasie letnich upałów potrzebują lekkich ubrań, które nie sprawią, że podczas zabawy krople potu będą lały się strumieniami. Dziewczynki mogą postawić na lekkie szorty czy spódniczki. Chłopcy powinni wybrać lekkie bluzki z krótkim rękawem czy delikatne koszule.