Menu Zamknij

Wiosenna moda dziecięca 2021

Im starsze są nasze pociechy tym bardziej interesują się światem mody i zwracają uwagę na swój wygląd. Choć nie jest to najważniejsza kwestia dziecięcego świata, nie należy o niej zapominać. Warto stopniowo wprowadzać w kwestie ubioru, tłumaczyć jak odpowiednio dobierać elementy garderoby i jak dopasować ubiór do warunków pogodowych. Z wiekiem przestanie być to problemem, ale pojawi się nowy dylemat – jak ubrać się żeby wyglądać modnie? Co doradzić dziecku w sezonie wiosennym 2021?

Kolorowy świat

Dzieciństwo to czas pełen kolorowych momentów i beztroskich chwil, z których wiele zapamiętamy do końca życia. Nie odbierajmy tym wspomnieniom kolorów przez szare, smutne stroje. W modzie dziecięcej zawsze będą królować kolory! W tym sezonie pastele nie wychodzą z mody. Pastelowy róż, niebieski, żółty, zielony, fiolet – to kolory, które będziemy najczęściej widywać na korytarzach przedszkoli i szkół. Oczywiście możemy dobrać do nich elementy o nieco bardziej stonowanych kolorach.

Lata 80 oraz hipisowskie motywy

Wiosna 2021 to powrót do lat 80 w modzie dziecięcej! Cekiny, frędzelki, duże koszule, jeansy z dziurami, szalone sukienki i spódniczki – tego nie może zabraknąć w szafie twojego malucha! Wśród dzieciaków zapanuje oversize. Modne będą również wszelkiego rodzaju nawiązania do kultury hipisów. Kolorowe wzory, hafty, kwiaty, zamszowe i denimowe materiały spiszą się tutaj idealnie!