Menu Zamknij

Wiosna – czas sukienek!

Kiedy zimowe, mroźne dni stają się tylko wspomnieniem, a temperatury zaczynają coraz mocniej przekraczać granicę 20 stopni, nadchodzi czas, aby wyciągnąć z dziewczęcej szafy sukienki! Jakie będą hitem tego sezonu?

Kolory i kwiaty!

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, więc warto obudzić też gamę kolorów w naszej garderobie. Podkreślmy dziecięcą radość kolorami na ubraniach. Dzieciństwo to najlepszy czas na wariacje z wzorami i przeróżnymi barwami. To wtedy maluchy odkrywają to co najbardziej im się podoba i w czym najlepiej się czują. Hitem sezonu wiosna – lato w modzie dziecięcej będą kwiaty! Tysiące wariacji na temat przyrody bez wątpienie zobaczysz tego roku w szkołach i przedszkolach.

Jeans

Ponadczasowy, uniwersalny i zawsze modny – jeans! To kolejny trend nie tylko w modzie dla dorosłych, ale również dla tych najmłodszych. Sukienki z jeansu to niepodważalny hit roku 2021. Z odpowiednimi dodatkami możesz stworzyć dla swojej pociechy niezwykłą, wiosenną stylizację. A może stworzycie zgrany duet wspólnie ubierając jeans?